WP Rocket - en to nl_NL translation catalogue (413 entries)

en: %1$d %2$s optimized.
nl_NL: %1$d %2$s geoptimaliseerd.

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
nl_NL: %1$s %2$s vereist minstens PHP %3$s om juist te functioneren. Om deze versie te gebruiken, moet je je webhost vragen hoe je je server naar PHP %3$s of hoger kunt upgraden. Als je niet kunt upgraden, kun je naar de vorige versie terugdraaien door de knop hieronder te gebruiken.

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
nl_NL: %1$s is klaar voor gebruik! %2$sTest je laadtijd%4$s of bekijk je %3$sinstellingen%4$s.

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
nl_NL: %1$s: een aangepaste permalinkstructuur is vereist door de plugin om juist te werken. %2$sGa naar permalink-instellingen%3$s

en: %d draft in your database. | %d drafts in your database.
nl_NL[0]: %d concept in je database.
nl_NL[1]: %d concepten in je database.

en: %d expired transient in your database. | %d expired transients in your database.
nl_NL[0]: %d verlopen transient in je database.
nl_NL[1]: %d verlopen transients in je database.

en: %d revision in your database. | %d revisions in your database.
nl_NL[0]: %d revisie in je database.
nl_NL[1]: %d revisies in je database.

en: %d spam comment in your database. | %d spam comments in your database.
nl_NL[0]: %d spamreactie in je database.
nl_NL[1]: %d spamreacties in je database.

en: %d table to optimize in your database. | %d tables to optimize in your database.
nl_NL[0]: %d tabel om te optimaliseren in je database.
nl_NL[1]: %d tabellen om te optimaliseren in je database.

en: %d transient in your database. | %d transients in your database.
nl_NL[0]: %d transient in je database.
nl_NL[1]: %d transients in je database.

en: %d trashed comment in your database. | %d trashed comments in your database.
nl_NL[0]: %d verwijderde reactie in je database.
nl_NL[1]: %d verwijderde reacties in je database.

en: %d trashed post in your database. | %d trashed posts in your database.
nl_NL[0]: %d verwijderd bericht in je database.
nl_NL[1]: %d verwijderde berichten in je database.

en: %s Update Rollback
nl_NL: %s-update terugdraaien

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
nl_NL: %s kan zichzelf door ontbrekende schrijfrechten niet configureren.

en: %s clear
nl_NL: %s legen

en: %s: Cache cleared.
nl_NL: %s: cache geleegd.

en: %s: Post cache cleared.
nl_NL: %s: bericht-cache geleegd.

en: %s: Term cache cleared.
nl_NL: %s: term-cache geleegd.

en: %s: User cache cleared.
nl_NL: %s: gebruiker-cache geleegd.

en: - What did you do?
    - What did you see?
    - What had you expected to see?
    - Where can we see your issue?
    - What steps do we need to perform in order to see it?
nl_NL: - Wat heb je gedaan?
    - Wat heb je gezien?
    - Wat had je verwacht te zien?
    - Waar kunnen we je probleem zien?
    - Welke stappen moeten we ondernemen om het te zien?

en: <a href="%s" target="_blank">Retrieve your API key</a>
nl_NL: <a href="%s" target="_blank">Verkrijg je API-sleutel</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/1009-configuration-for-http-2" target="_blank">More info</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/1009-configuration-for-http-2" target="_blank">Meer informatie</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed" target="_blank">Why?</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed" target="_blank">Waarom?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#critical-path-css" target="_blank">More info</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#critical-path-css" target="_blank">Meer informatie</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#fallback" target="_blank">More info</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/108-render-blocking-javascript-and-css-pagespeed#fallback" target="_blank">Meer informatie</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">Why?</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">Waarom?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">Why?</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/278-common-issues-with-lazyload" target="_blank">Waarom?</a>

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/313-logged-in-user-cache" target="_blank">User cache</a> is great when you have user-specific or restricted content on your website.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/313-logged-in-user-cache" target="_blank">Gebruiker-cache</a> is fijn als je gebruikersspecifieke of beveiligde inhoud op je website hebt.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/314-using-ssl-with-wp-rocket" target="_blank">SSL cache</a> works best when your entire website runs on HTTPS.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/314-using-ssl-with-wp-rocket" target="_blank">SSL-cache</a> werkt het beste als je hele website op HTTPS draait.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/708-mobile-caching" target="_blank">Mobile cache</a> works safest with both options enabled. When in doubt, keep both.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/708-mobile-caching" target="_blank">Mobiele cache</a> werkt het veiligst met beide opties ingeschakeld. Als je het niet zeker weet, behoud dan beide.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Bot-based preloading</a> should only be used on well-performaning servers. Once activated, it gets triggered automatically after you add or update content on your website. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Bot-gebaseerd preloaden</a> moet alleen op goed presterende servers worden gebruikt. Eenmaal geactiveerd, wordt het automatisch ingeschakeld nadat je inhoud op je website toevoegt of bijwerkt. Je kunt het ook handmatig starten via het bovenste werkbalk-menu of via de Tools-tab.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Sitemap preloading</a> runs automatically when the cache lifespan expires. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/8-how-the-cache-is-preloaded" target="_blank">Sitemap preloading</a> draait automatisch als de levensduur van de cache verloopt. Je kunt het ook handmatig activeren via het bovenste werkbalk-menu of via de Tools-tab.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/971-caching-query-strings" target="_blank">Cache for query strings</a> enables you to force caching for specific GET parameters.
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/971-caching-query-strings" target="_blank">Cache voor query strings</a> maakt het mogelijk voor je om caching voor specifieke GET-parameters te forceren.

en: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/975-nonces-and-cache-lifespan" target="_blank">Why?</a>
nl_NL: <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/975-nonces-and-cache-lifespan" target="_blank">Waarom?</a>

en: <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/X-DNS-Prefetch-Control" target="_blank">DNS prefetching</a> can make external files load faster, especially on mobile networks.
nl_NL: <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/X-DNS-Prefetch-Control" target="_blank">DNS prefetching</a> kan ervoor zorgen dat externe bestanden sneller laden, vooral op mobiele netwerken.

en: <span class="screen-reader-text">This is the </span>waiting time between each URL crawl
nl_NL: <span class="screen-reader-text">Dit is de </span>wachttijd tussen elke URL-crawl

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
nl_NL: <strong>%1$s</strong> is door ontbrekende schrijfrechten niet gedeactiveerd.<br>
    Maak <strong>%2$s</strong> schrijfbaar en probeer deactivatie nogmaals of forceer deactivatie nu:

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
nl_NL: <strong>%s</strong>: één of meerdere plugins zijn in- of uitgeschakeld, leeg de cache als dit van invloed is op de frontend van je site.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
nl_NL: <strong>%s</strong>: de volgende plugins zijn niet compatibel met deze plugin en kunnen onverwachte resultaten veroorzaken:

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
nl_NL: <strong>JS</strong>-bestanden met uitgesteld laden-JavaScript

en: <strong>Note:</strong> None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
nl_NL: <strong>Opmerking:</strong> geen van deze opties wordt toegepast als dit bericht is uitgesloten van de cache in de globale cache-instellingen.

en: <strong>Now be specific!</strong><br>We have pre-filled the form with some questions for you to phrase your description along.<br>We speak English, French, German, Italian, Serbian, and Spanish.
nl_NL: <strong>Wees nu specifiek!</strong><br>We hebben het formulier alvast ingevuld met enkele vragen voor je om je beschrijving te verwoorden.<br>We spreken Engels, Frans, Duits, Italiaans, Servisch en Spaans.

en: API key
nl_NL: API-sleutel

en: Activate Imagify
nl_NL: Imagify activeren

en: Activate automatic preload after content updates
nl_NL: Automatisch preloaden nadat inhoud is bijgewerkt activeren

en: Activate first the %s option.
nl_NL: Activeer eerst de %s-optie.

en: Activate manual preload (from upper toolbar, or from Tools tab of WP Rocket)
nl_NL: Handmatig preloaden activeren (via bovenste werkbalk of via de Tools-tab van WP Rocket)

en: Activate sitemap-based cache preloading
nl_NL: Op sitemap gebaseerde-cache preloading activeren

en: Activate these options on this post:
nl_NL: Deze opties voor dit bericht activeren:

en: Activate this setting
nl_NL: Actieveer deze instelling

en: Active plugins:
nl_NL: Actieve plugins:

en: Add CNAME
nl_NL: CNAME toevoegen

en: Add URL
nl_NL: URL toevoegen

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced options
nl_NL: Geavanceerde opties

en: Affected file/folder: %s
nl_NL: Betreffend(e) bestand/map: %s

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) entered below.
nl_NL: Alle URL's van statische bestanden (CSS, JS, afbeeldingen) zullen worden overschreven met de ingevulde CNAME(s) hieronder.

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) entered below.<br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/42-using-wp-rocket-with-a-cdn" target="_blank">using WP Rocket with a CDN</a>.
nl_NL: Alle URL's van statische bestanden (CSS, JS, afbeeldingen) zullen worden overschreven met de ingevulde CNAME(s) hieronder.<br>Lees de documentatie over <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/42-using-wp-rocket-with-a-cdn" target="_blank">het gebruik van WP Rocket met een CDN</a>.

en: All fields are required!
nl_NL: Alle velden zijn vereist!

en: All files
nl_NL: Alle bestanden

en: All in One SEO XML sitemap
nl_NL: All in One SEO XML-sitemap

en: All languages
nl_NL: Alle talen

en: All transients
nl_NL: Alle transients

en: Allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data.
nl_NL: Toestaan dat WP Rocket niet-gevoelige diagnostische gegevens verzameld.

en: Always purge (URLs):
nl_NL: Altijd legen (URL's):

en: Always purge these URLs from cache when updating any post or page:
nl_NL: Deze URL's altijd uit de cache legen als een bericht of pagina is bijgewerkt:

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="%s">support forums</a>.
nl_NL: Er trad een onverwachte fout op. Er kan iets mis zijn met WP-Rocket.me of de configuratie van deze server. Als je problemen blijft hebben, probeer dan de <a href="%s">ondersteuningsforums</a>.

en: Anonymized WP Rocket settings:
nl_NL: Geanonimiseerde WP Rocket-instellingen:

en: Async CSS
nl_NL: Asynchroon CSS

en: Author URI:
nl_NL: URI auteur:

en: Author:
nl_NL: Auteur:

en: Auto Drafts
nl_NL: Automatische concepten

en: Automatic
nl_NL: Automatisch

en: Automatic cleanup:
nl_NL: Automatisch opruimen:

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade, and compatibility.
nl_NL: Verbetert je Cloudflare-configuratie automatisch op snelheid, prestatiecijfer en compatibiliteit.

en: Backup your database before you run a cleanup!<br>Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
nl_NL: Maak een back-up van je database voordat je gaat opruimen!<br>Zodra er een database-optimalisatie is uitgevoerd, is er geen manier meer om dit ongedaan te maken.

en: Backup your settings with the “%s” button above before you re-install a previous version.
nl_NL: Maak een back-up van je instellingen met de "%s"-knop hierboven voordat je een vorige versie opnieuw installeert.

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Basic options
nl_NL: Basisopties

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
nl_NL: Voordat je je importbestand kunt uploaden, moet je de volgende fout oplossen:

en: Before you continue activating this setting, read the documentation:
nl_NL: Voordat je doorgaat met het activeren van deze instelling, lees de documentatie:

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
nl_NL: Hieronder is een gedetailleerd overzicht van alle gegevens die WP Rocket zal verzamelen na toestemming. WP Rocket zal nooit domeinnamen of e-mailadressen versturen (behalve voor validatie van licentie), IP-adressen of API-sleutels van derde partijen.

en: Beta Testing
nl_NL: Beta-testing

en: Beta testing:
nl_NL: Beta-testing:

en: Bot-based preloading should only be used on well-performing servers. Once activated, it gets triggered automatically after you add or update content on your website. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
nl_NL: Bot-gebaseerd preloaden moet alleen op goed presterende servers worden gebruikt. Eenmaal geactiveerd, wordt het automatisch ingeschakeld nadat je inhoud op je website toevoegt of bijwerkt. Je kunt het ook handmatig starten via het bovenste werkbalk-menu of via de Tools-tab.

en: Buy a valid license now
nl_NL: Koop nu een geldige licentie

en: Buy renewal now
nl_NL: Nu vernieuwing kopen

en: CDN is disabled because you are using WP Offload S3 and the assets addon to serve your images, CSS and JS files.
nl_NL: CDN is uitgeschakeld, omdat je WP Offload S3 en de assets add-on gebruikt om je afbeeldingen, CSS- en JS-bestanden te leveren.

en: CDN without SSL:
nl_NL: CDN zonder SSL:

en: CSS files to be excluded from minification and concatenation:
nl_NL: CSS-bestanden die moeten worden uitgesloten van verkleining en aaneenschakeling:

en: Cache Options
nl_NL: Cache-opties

en: Cache for query strings enables you to force caching for specific GET parameters.
nl_NL: Cache voor query strings maakt het mogelijk voor je om caching voor specifieke GET-parameters te forceren.

en: Cache lifespan is the period of time after which all cache files get removed. Enable <a href="%s">Preloading</a> for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
nl_NL: Levensduur cache is de tijdsperiode nadat alle cache-bestanden worden verwijderd. Schakel <a href="%s">preloading</a> in om de cache automatisch opnieuw op te bouwen nadat de levensduur is verlopen.

en: Cache lifespan:
nl_NL: Levensduur cache:

en: Cache query strings:
nl_NL: Query strings cachen:

en: Caching has been activated automatically, your website should load fast!<br>How about <a href="https://wp-rocket.me/blog/correctly-measure-websites-page-load-time/" target="_blank">testing your loading time</a>? Maybe you don’t even need to configure all these options.
nl_NL: Caching is automatisch geactiveerd, je website moet snel laden!<br>Wat dacht je van het <a href="https://wp-rocket.me/blog/correctly-measure-websites-page-load-time/" target="_blank">testen van je laadtijd</a>? Misschien hoef je al deze opties niet te configureren.

en: Can improve the performance grade on <a href="%s" target="_blank">GT Metrix</a>.
nl_NL: Kan het prestatiecijfer op <a href="%s" target="_blank">GT Metrix</a> verbeteren.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cart and checkout pages set in <strong>%s</strong> will be detected and never cached by default. No need to enter them here.
nl_NL: Winkelwagen- en afrekenen-pagina's ingesteld in <strong>%s</strong> zullen worden gedetecteerd en standaard nooit worden gecacht. Het is niet nodig deze hier in te vullen.

en: Choose a domain from the list
nl_NL: Kies een domein uit de lijst

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
nl_NL: Kies een bestand van je computer (maximale grootte: %s)

en: Cleanup all transients
nl_NL: Alle transients opruimen

en: Cleanup auto drafts
nl_NL: Automatische concepten opruimen

en: Cleanup expired transients
nl_NL: Verlopen transients opruimen

en: Cleanup revisions
nl_NL: Revisies opruimen

en: Cleanup spam comments
nl_NL: Spamreacties opruimen

en: Cleanup trashed comments
nl_NL: Verwijderde reacties opruimen

en: Cleanup trashed posts
nl_NL: Verwijderde berichten opruimen

en: Clear Cloudflare cache
nl_NL: Cloudflare-cache legen

en: Clear Cloudflare cache:
nl_NL: Cloudflare-cache legen:

en: Clear cache
nl_NL: Cache legen

en: Clear cache after …
nl_NL: Cache legen na ...

en: Clear cache:
nl_NL: Cache legen:

en: Clear the cache for the whole website.
nl_NL: Leeg de cache van de hele website.

en: Clear this cache
nl_NL: Deze cache legen

en: Clear this post
nl_NL: Dit bericht legen

en: Click below to purchase a license with a 20% discount automatically applied.
nl_NL: Klik hieronder om een licentie te kopen met 20% korting automatisch toegepast.

en: Click below to renew with a <strong>discount of 50%</strong> automatically applied!
nl_NL: Klik hieronder om met automatisch toegepaste <strong>korting van 50%</strong>te vernieuwen!

en: CloudFlare cache successfully purged
nl_NL: Cloudflare cache succesvol geleegd

[ctx: Cloudflare]
en: Account email:
nl_NL: E-mailadres account:

[ctx: Cloudflare]
en: Development mode:
nl_NL: Ontwikkelmodus:

[ctx: Cloudflare]
en: Domain:
nl_NL: Domein:

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
nl_NL: Globale API-sleutel:

[ctx: Cloudflare]
en: Optimal settings:
nl_NL: Optimale instellingen:

[ctx: Cloudflare]
en: Relative Protocol:
nl_NL: Gerelateerde protocol:

en: Cloudflare Email and API key are not set
nl_NL: E-mailadres en API-sleutel van Cloudflare zijn niet ingesteld

en: Cloudflare Settings
nl_NL: Cloudflare-instellingen

en: Cloudflare account email address
nl_NL: E-mailadres Cloudflare-account

en: Cloudflare browser cache error: %s
nl_NL: Fout bij Cloudflare browser-cache: %s

en: Cloudflare browser cache set to %s seconds
nl_NL: Browser-cache van Cloudflare ingesteld op %s seconden

en: Cloudflare cache level error: %s
nl_NL: Fout bij Cloudflare cache-level: %s

en: Cloudflare cache level set to %s
nl_NL: Cache-level van Cloudflare ingesteld op %s

en: Cloudflare cache purge error: %s
nl_NL: Fout bij legen Cloudflare cache: %s

[ctx: Cloudflare caching level]
en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Cloudflare development mode %s
nl_NL: Cloudflare ontwikkelmodus %s

en: Cloudflare development mode error: %s
nl_NL: Fout bij Cloudflare ontwikkelmodus: %s

en: Cloudflare domain
nl_NL: Cloudflare-domein

en: Cloudflare minification %s
nl_NL: Cloudflare verkleining %s

en: Cloudflare minification error: %s
nl_NL: Fout bij Cloudflare verkleining: %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
nl_NL: Fout bij Cloudflare rocket loader: %s

en: Combine files:
nl_NL: Bestanden combineren:

en: Comments cleanup:
nl_NL: Reacties opruimen:

en: Concatenate CSS files
nl_NL: CSS-bestanden aaneenschakelen

en: Concatenate Google Fonts
nl_NL: Google Fonts aaneenschakelen

en: Concatenate JS files
nl_NL: JS-bestanden aaneenschakelen

en: Connection to Cloudflare failed
nl_NL: Verbinding naar Cloudflare mislukt

en: Content Delivery Network options
nl_NL: Content Delivery Network-opties

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
nl_NL: Kritieke CSS voor %1$s niet gegenereerd. Fout: %2$s

en: Critical CSS for %s generated.
nl_NL: Kritieke CSS voor %s gegenereerd.

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
nl_NL: Genereren kritieke CSS voor %1$d van %2$d paginatypes afgerond.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
nl_NL: Genereren kritieke CSS draait momenteel: %1$d van %2$d paginatypes voltooid. (Ververs deze pagina om voortgang te bekijken)

en: Critical path CSS will be automatically generated.%s
nl_NL: Pad naar kritieke CSS zal automatisch worden gegenereerd.%s

en: Current site language:
nl_NL: Huidige taal site:

en: Current theme:
nl_NL: Huidig thema:

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Database Optimization
nl_NL: Optimalisatie database

en: Database cleanup:
nl_NL: Database opruimen:

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
nl_NL: Proces voor optimalisatie database is voltooid. Alles was al geoptimaliseerd!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
nl_NL: Proces voor optimalisatie database is voltooid. Lijst van geoptimaliseerde items hieronder:

en: Database optimization process is running
nl_NL: Proces voor optimalisatie database draait

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveren

en: Deactivate if you notice any visually broken items on your website.%s
nl_NL: Deactiveer als je visueel gebroken items op je website opmerkt.%s

en: Deactivate these options if you notice any overload on your server!
nl_NL: Deactiveer deze opties als je een overbelasting op je server opmerkt!

en: Defer JS
nl_NL: JS uitstellen

en: Defer JS files safely
nl_NL: JS-bestanden veilig uitgesteld laden

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Development Mode
nl_NL: Ontwikkelmodus

en: Disable CDN functionality on HTTPS pages
nl_NL: CDN-functionaliteit op HTTPS-pagina's uitschakelen

en: Disable WordPress Embeds
nl_NL: WordPress Embeds uitschakelen

en: Dismiss this notice.
nl_NL: Negeer deze melding.

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Emoji cache:
nl_NL: Emoji-cache:

en: Enable Content Delivery Network
nl_NL: Content Delivery Network inschakelen

en: Enable LazyLoad for iframes and videos
nl_NL: LazyLoad voor iframes en video's inschakelen

en: Enable LazyLoad for images
nl_NL: LazyLoad voor afbeeldingen inschakelen

en: Enable caching for logged-in WordPress users
nl_NL: Caching voor ingelogde WordPress-gebruikers inschakelen

en: Enable caching for mobile devices
nl_NL: Caching voor mobiele apparaten inschakelen

en: Enable caching for pages with <code>https://</code>
nl_NL: Caching voor pagina's met <code>https://</code> inschakelen

en: Enable for iframes and videos
nl_NL: Voor iframes en video's inschakelen

en: Enable for images
nl_NL: Voor afbeeldingen inschakelen

en: Enter the email address of your Cloudflare account
nl_NL: Vul het e-mailadres van je Cloudflare-account in

en: Enter the global API key of your Cloudflare account
nl_NL: Vul de globale API-sleutel van je Cloudflare-account in

en: Every %d Minutes
nl_NL: Elke %d minuten

en: Exclude CSS:
nl_NL: CSS uitsluiten:

en: Exclude JS:
nl_NL: JS uitsluiten:

en: Exclude files:
nl_NL: Bestanden uitsluiten:

en: Expired transients
nl_NL: Verlopen transients

en: Export settings:
nl_NL: Instellingen exporteren:

en: Fair warning:
nl_NL: Vriendelijke waarschuwing:

en: Fallback critical path CSS:
nl_NL: Fallback voor pad naar kritieke CSS:

en: Files optimization
nl_NL: Optimalisatie bestanden

en: Force caching for URLs with these query strings (GET parameters):
nl_NL: Forceer caching voor URL's met deze query strings (GET-parameters):

en: Force deactivation
nl_NL: Deactivatie forceren

en: Frequency
nl_NL: Frequentie

en: Frequency for the automatic cleanup
nl_NL: Frequentie van het automatisch opruimen

en: Get help from a Support Rocketeer
nl_NL: Krijg hulp van een Support Rocketeer

en: Global API key
nl_NL: Globale API-sleutel

en: Go to the <a href="%s">Cloudflare tab</a> to edit your Cloudflare settings. The CDN settings below do NOT apply to Cloudflare.<br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/18-using-wp-rocket-with-cloudflare" target="_blank">using WP Rocket with Cloudflare</a>.
nl_NL: Ga naar de <a href="%s">Cloudflare-tab</a> om je Cloudflare-instellingen te bewerken. De CDN-instellingen hieronder zijn NIET van toepassing op Cloudflare.<br>Lees de documentatie over <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/18-using-wp-rocket-with-cloudflare" target="_blank">het gebruik van WP Rocket met Cloudflare</a>.

en: HTTPS Protocol Rewrite
nl_NL: HTTPS-protocol overschrijven

en: Has version %1$s caused an issue on your website? You can roll back to the previous major version here.
nl_NL: Heeft versie %1$s problemen voor je website opgeleverd? Je kunt hier naar de vorige grote versie terugdraaien.

en: Has version %1$s caused an issue on your website?<br>You can roll back to the previous major version here. Then <a href="%2$s">send us a support request</a>.
nl_NL: Heeft versie %1$s problemen voor je website opgeleverd?<br>Je kunt hier naar de vorige grote versie terugdraaien. <a href="%2$s">Stuur ons daarna een ondersteuningsaanvraag</a>.

en: Heads up! These options are not equally suitable for all WordPress setups.<br>If you notice any visual issues on your site, just turn off the last option(s) you had activated here. <br>Read the documentation on <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">troubleshooting file optimization</a>.
nl_NL: Opgelet! Deze opties zijn niet altijd even geschikt voor alle WordPress-installaties.<br>Als je visuele problemen op je site opmerkt, schakel dan gewoon de laatste optie(s) die je hier had geactiveerd uit. <br>Lees de documentatie over <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/19-resolving-issues-with-minification" target="_blank">probleemoplossing bij bestandsoptimalisatie</a>.

en: Hmm, that’s problematic …
nl_NL: Hmm, dat is een probleem ...

en: I have read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> and agree that WP Rocket automatically detects my WordPress version and list of active plugins when I send this form.
nl_NL: Ik heb de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> gelezen en ga ermee akkoord dat WP Rocket automatisch mijn WordPress-versie en een lijst met actieve plugins detecteert en meestuurt als ik dit formulier verstuur.

en: If <a href="%s" target="_blank">Varnish</a> runs on your server, you must activate the option below.<br>You would know if Varnish is active. If you don’t know, you can safely ignore this setting.
nl_NL: Als <a href="%s" target="_blank">Varnish</a> op je server draait, moet je de optie hieronder activeren.<br>Je zult wel weten of Varnish actief is. Als je het niet weet, kun je deze instelling gerust negeren.

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
nl_NL: Als je fouten op je website opmerkt na het activeren van deze instelling, deactiveer het dan gewoon en je site zal weer als normaal zijn.

en: If your CDN account does not fully support SSL, you can disable URL rewriting on HTTPS pages here.
nl_NL: Als je CDN-account niet volledige SSL-ondersteuning biedt, kun je hier URL overschrijving op HTTPS-pagina's uitschakelen.

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or are about to enter) the viewport.
nl_NL: Afbeeldingen, iframes en video's zullen alleen worden geladen als ze (bijna) de viewport bereiken.

en: Import settings:
nl_NL: Instellingen importeren:

en: In one sentence: What is going on, or wrong?
nl_NL: In één zin: wat is er aan de hand of mis?

en: Increase lifespan to a few hours if you notice server issues with this setting.
nl_NL: Verhoog de levensduur naar enkele uren als je serverproblemen met deze instelling opmerkt.

en: Install Imagify for Free
nl_NL: Imagify gratis installeren

en: It looks like you have got yourself a “nulled” version of WP Rocket. In order to activate your plugin and receive support and updates you will need a valid license.
nl_NL: Het lijkt erop dat je een "nulled"-versie van WP Rocket hebt. Om je plugin te activeren en ondersteuning en updates te ontvangen, moet je een geldige licentie hebben.

en: It seems that communications with Mission Control are temporarily down … Please send a support ticket while our Rocketeers fix the issue.
nl_NL: Het lijkt erop dat communicatie met Mission Control tijdelijk plat ligt ... Verstuur een ondersteuningsticket, terwijl onze Rocketeers het probleem oplossen.

en: JS files to be excludeded from minification and concatenation:
nl_NL: JS-bestanden die moeten worden uitgesloten van verkleining en aaneenschakeling:

en: Last steps before contacting us
nl_NL: Laatste stappen voordat je contact met ons opneemt

en: LazyLoad for iframes/videos
nl_NL: LazyLoad voor iframes/video's

en: LazyLoad for images
nl_NL: LazyLoad voor afbeeldingen

en: License
nl_NL: Licentie

en: License validation
nl_NL: Validatie licentie

en: Load JS files deferred
nl_NL: JS-bestanden uitgesteld laden

en: Makes your website mobile-friendlier.
nl_NL: Maakt je website mobielvriendelijker.

en: Manual
nl_NL: Handmatig

en: Minification (%1$s) is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
nl_NL: Verkleining (%1$s) is momenteel geactiveerd in <strong>Autoptimize</strong>. Als je verkleining van %2$s wilt gebruiken, schakel die opties dan uit in Autoptimize.

en: Minify CSS files
nl_NL: CSS-bestanden verkleinen

en: Minify HTML files
nl_NL: HTML-bestanden verkleinen

en: Minify JS files
nl_NL: JS-bestanden verkleinen

en: Minify files:
nl_NL: Bestanden verkleinen:

en: Minify/combine CSS
nl_NL: CSS verkleinen/combineren

en: Minify/combine HTML
nl_NL: HTML verkleinen/combineren

en: Minify/combine JS
nl_NL: JS verkleinen/combineren

en: Missing Cloudflare zone ID. %s could not fix this automatically.
nl_NL: Ontbrekende Cloudflare zone ID. %s kon dit niet automatisch oplossen.

en: Mobile cache works safest with both options enabled. When in doubt, keep both.
nl_NL: Mobiele cache werkt het veiligst met beide opties ingeschakeld. Als je het niet zeker weet, behoud dan beide.

en: Mobile cache:
nl_NL: Mobiele cache:

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: More details
nl_NL: Meer details

en: Never cache (URLs):
nl_NL: Nooit cachen (URL's):

en: Never cache (cookies):
nl_NL: Nooit cachen (cookies):

en: Never cache (user agents):
nl_NL: Nooit cachen (user agents):

en: Never cache pages when these cookies are present:
nl_NL: Pagina's nooit cachen als deze cookies aanwezig zijn:

en: Never cache this page
nl_NL: Deze pagina nooit cachen

en: Never send cache pages for these user agents:
nl_NL: Nooit cachepagina's naar deze user agents sturen:

en: No domain available in your Cloudflare account
nl_NL: Geen domein beschikbaar in je Cloudflare-account

en: No, thanks
nl_NL: Nee, bedankt

en: Off
nl_NL: Uit

en: On
nl_NL: Aan

en: Optimize
nl_NL: Optimaliseren

en: Optimize CSS delivery
nl_NL: CSS-levering optimaliseren

en: Optimize database tables
nl_NL: Databasetabellen optimaliseren

en: Optimize tables
nl_NL: Tabellen optimaliseren

en: PHP version number:
nl_NL: PHP-versienummer:

en: Plugin Name:
nl_NL: Naam plugin:

en: Plugin URI:
nl_NL: URI plugin:

en: Plugin names of all active plugins
nl_NL: Pluginnamen van alle actieve plugins

en: Posts cleanup:
nl_NL: Berichten opruimen:

en: Prefetch DNS requests:
nl_NL: DNS-verzoeken prefetchen:

en: Preload
nl_NL: Preloaden

en: Preload bot:
nl_NL: Preload-bot:

en: Preload cache
nl_NL: Cache preloaden

en: Preload cache:
nl_NL: Cache preloaden:

en: Preload options
nl_NL: Preload-opties

en: Preload the cache according to your <a href="%s">Preload settings</a>.
nl_NL: De cache preloaden volgens je <a href="%s">Preload-instellingen</a>.

en: Preload the sitemap from the %s plugin
nl_NL: De sitemap van de %s-plugin preloaden

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
nl_NL: De sitemap van de Jetpack-plugin preloaden

en: Prevents others from embedding content from your site, prevents you from embedding content from other (non-whitelisted) sites, and removes JavaScript requests related to <a href="https://wordpress.org/news/2015/12/clifford/" target="_blank">WordPress Embeds</a>.
nl_NL: Voorkomt dat anderen inhoud van je site insluiten, voorkomt dat je inhoud van andere (niet-gewhiteliste) sites insluit en verwijdert JavaScript-verzoeken gerelateerd aan <a href="https://wordpress.org/news/2015/12/clifford/" target="_blank">WordPress Embeds</a>.

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete.%s
nl_NL: Biedt een fallback als het automatisch gegenereerde pad naar kritieke CSS onvolledig is.%s

en: Purge OPcache
nl_NL: OPcache legen

en: Purge OPcache:
nl_NL: OPcache legen:

en: Purge Varnish cache automatically
nl_NL: Varnish-cache automatisch legen

en: Purge this URL
nl_NL: Deze URL legen

en: Purges cached resources for your website. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: Leegt gecachte bestanden van je website. <a href="%s" target="_blank">Meer weten</a>

en: Re-install version %s
nl_NL: Versie %s opnieuw installeren

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
nl_NL: Lees de %1$sdocumentatie%2$s voor verdere begeleiding.

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically.%s
nl_NL: Reduceer de levensduur naar 10 uur of minder als je problemen ondervindt die waarschijnlijk periodiek voorkomen.%s

en: Reduces file size, can improve loading time.
nl_NL: Vermindert bestandsgrootte, kan laadtijd verbeteren.

en: Reduces the number of HTTP requests, can improve loading time.
nl_NL: Vermindert het aantal HTTP-verzoeken, kan laadtijd verbeteren.

en: Reduces the number of initial HTTP requests, can improve loading time and performance grade.
nl_NL: Vermindert het aantal initiële HTTP-verzoeken, kan laadtijd en prestatiecijfer verbeteren.

en: Regenerate Critical Path CSS
nl_NL: Pad naar kritieke CSS opnieuw genereren

en: Regenerate Critical Path CSS.
nl_NL: Pad naar kritieke CSS opnieuw genereren.

en: Regenerate Critical Path CSS:
nl_NL: Pad naar kritieke CSS opnieuw genereren:

en: Remove query strings from static resources
nl_NL: Query strings van statische bestanden verwijderen

en: Remove query strings:
nl_NL: Query strings verwijderen:

en: Removes spaces and comments from static files, enables browsers and search engines to faster process HTML, CSS, and JavaScript files.
nl_NL: Verwijdert spaties en commentaar uit statische bestanden, maakt het mogelijk voor browsers en zoekmachines om HTML-, CSS- en JavaScript-bestanden sneller te verwerken.

en: Removes the version query string from static files (e.g. style.css?ver=1.0) and encodes it into the file name instead (e.g. style-1-0.css).
nl_NL: Verwijdert de versie query string van statische bestanden (bv. style.css?ver=1.0) en codeert het in plaats daarvan in de bestandsnaam (bv. style-1-0.css).

en: Render-blocking CSS/JS:
nl_NL: Weergave-blokkering CSS/JS:

en: Replace YouTube iframe with preview image
nl_NL: YouTube iframe met voorbeeldafbeelding vervangen

en: Replace site's hostname with:
nl_NL: Hostnaam site vervangen door:

en: Reset White Label values to default
nl_NL: White label-waarden naar standaard herstellen

en: Resolving issues with file optimization
nl_NL: Problemen met bestandsoptimalisatie oplossen

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Rollback:
nl_NL: Terugdraaien:

en: Run cleanup:
nl_NL: Opruimen starten:

en: SSL cache works best when your entire website runs on HTTPS.
nl_NL: SSL-cache werkt het beste als je hele website op HTTPS draait.

en: SSL cache:
nl_NL: SSL-cache:

en: Safe mode (recommended)
nl_NL: Veilige modus (aangeraden)

en: Safe mode for deferred JS ensures support for inline jQuery references from themes and plugins by loading jQuery at the top of the document as a render-blocking script. Deactivating may result in broken functionality, test thoroughly!
nl_NL: Veilige modus voor uitgestelde JS zorgt voor ondersteuning van inline jQuery-referenties van thema's en plugins door jQuery bovenin het document te laden als een weergave-blokkering-script. Deactiveren kan resulteren in een gebroken functionaliteit, test grondig!

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save and optimize
nl_NL: Opslaan en optimaliseren

en: Save your changes to activate the Cloudflare tab.
nl_NL: Sla je wijzigingen op om de Cloudflare-tab te activeren.

en: Schedule an automatic cleanup of the database
nl_NL: Automatisch opruimen van de database inplannen

en: Schedule automatic cleanup
nl_NL: Automatisch opruimen inplannen

en: Separate cache files for mobile devices
nl_NL: Cache-bestanden voor mobiele apparaten scheiden

en: Server type:
nl_NL: Type server:

en: Set a higher value if you notice any overload on your server!
nl_NL: Stel een hogere waarde in als je een overbelasting op je server opmerkt!

en: Sets the intervall between each URL crawl
nl_NL: Stelt de interval tussen elke URL-crawl in

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings import failed: incorrect filename.
nl_NL: Instellingen importeren mislukt: onjuiste bestandsnaam.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
nl_NL: Instellingen importeren mislukt: onjuist bestandstype.

en: Settings import failed: no file uploaded.
nl_NL: Instellingen importeren mislukt: geen bestand geüpload.

en: Settings imported and saved.
nl_NL: Instellingen geïmporteerd en opgeslagen.

en: Settings saved.
nl_NL: Instellingen opgeslagen.

en: Should only be used with Cloudflare’s <a href="%1$s" target="_blank">Flexible SSL</a> feature.<br>URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use relative protocol (%2$s instead of %3$s or %4$s).
nl_NL: Moet alleen worden gebruikt met de <a href="%1$s" target="_blank">Flexibele SSL</a>-functie van Cloudflare.<br>URL's van statische bestanden (CSS, JS, afbeeldingen) zullen worden overschreven om het gerelateerde protocol te gebruiken (%2$s in plaats van %3$s of %4$s).

en: Show Cloudflare settings tab
nl_NL: Tab met Cloudflare-instellingen tonen

en: Sitemap crawl interval:
nl_NL: Interval sitemap-crawl:

en: Sitemap files to use for preloading
nl_NL: Sitemapbestanden om voor preloading te gebruiken

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
nl_NL: Preloaden sitemap: %d pagina's zijn gecacht.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
nl_NL: Preloaden sitemap: %d niet-gecachte pagina's zijn nu gepreload. (Ververs om voortgang te bekijken)

en: Sitemap preloading runs automatically when the cache lifespan expires. You can also launch it manually from the upper toolbar menu, or from the Tools tab.
nl_NL: Sitemap preloading draait automatisch als de levensduur van de cache verloopt. Je kunt het ook handmatig activeren via het bovenste werkbalk-menu of via de Tools-tab.

en: Sitemaps for preloading:
nl_NL: Sitemaps voor preloading:

en: Spam comments
nl_NL: Spamreacties

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line)
nl_NL: Specificeer URL(s) van bestanden die niet via een CDN geleverd moeten worden (één per regel)

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification and concatenation (one per line)
nl_NL: Specificeer URL's van CSS-bestanden die van verkleining en aaneenschakeling moeten worden uitgesloten (één per regel)

en: Specify URLs of JS files to be excluded from minification and concatenation (one per line)
nl_NL: Specificeer URL's van JS-bestanden die van verkleining en aaneenschakeling moeten worden uitgesloten (één per regel)

en: Specify URLs of pages or posts that should never get cached (one per line)
nl_NL: Specificeer URL's van pagina's of berichten die nooit gecacht moeten worden (één per regel)

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
nl_NL: Specificeer URL's die je altijd uit de cache wilt legen als je een bericht of pagina bijwerkt (één per regel)

en: Specify XML sitemap(s) to be used for preloading (one per line)
nl_NL: Specificeer XML sitemap(s) die voor preloading moeten worden gebruikt (één per regel)

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
nl_NL: Specificeer externe hosts die geprefetched moeten worden (geen <code>http:</code>, één per regel)

en: Specify query strings for caching (one per line)
nl_NL: Specificeer query strings voor caching (één per regel)

en: Specify the IDs of cookies that, when set in the visitor’s browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
nl_NL: Specificeer de ID's van cookies die, als deze ingesteld zijn in de browser van de bezoeker, ervoor moeten zorgen dat een pagina nooit wordt gecacht (één per regel)

en: Specify time after which the global cache gets cleared (0 = unlimited)
nl_NL: Specificeer de tijd nadat de globale cache wordt geleegd (0 = onbeperkt)

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
nl_NL: Specificeer user agent-strings die nooit gecachte pagina's moeten zien (één per regel)

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
nl_NL: Versnel je website en boost je SEO door het verkleinen van groottes van afbeeldingsbestanden zonder de kwaliteit te verliezen met Imagify.

en: Static Files
nl_NL: Statische bestanden

en: Summary
nl_NL: Samenvatting

en: Summary:
nl_NL: Samenvatting:

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Sync Varnish cache with plugin cache
nl_NL: Varnish-cache met plugin-cache synchroniseren

en: Sync Varnish cache:
nl_NL: Varnish-cache synchroniseren:

en: Temporarily enter development mode on your website. This setting will automatically get turned off after 3 hours. <a href="%s" target="_blank">Learn more</a>
nl_NL: Tijdelijk ontwikkelmodus op je website inschakelen. Deze instelling zal automatisch worden uitgeschakeld na 3 uur. <a href="%s" target="_blank">Meer weten</a>

en: Thank you!
nl_NL: Bedankt!

en: The <a href="%s" target="_blank">WP Rocket documentation</a> provides answers to many common questions, check it out!<br>Our Happiness Rocketeers will help you sort out any questions you may have regarding this plugin.<br>Please help us to help you and provide detailed information.
nl_NL: De <a href="%s" target="_blank">WP Rocket-documentatie</a> biedt antwoorden op veelgestelde vragen, bekijk het eens!<br>Onze Happiness Rocketeers zullen je helpen bij andere vragen die je hebt met betrekking tot deze plugin.<br>Help ons met het helpen van je door gedetailleerde informatie te geven.

en: The API returned an empty response.
nl_NL: De API stuurde een lege reactie terug.

en: The API returned an invalid response code.
nl_NL: De API stuurde een ongeldige reactiecode terug.

en: The Support tab and all links to WP Rocket’s documentation will be hidden when you customize these fields.
nl_NL: De Ondersteuning-tab en alle links naar de documentatie van WP Rocket zullen worden verborgen als je deze velden aanpast.

en: The critical CSS content could not be saved as a file in %s.
nl_NL: De kritieke CSS-inhoud kon niet als een bestand in %s worden opgeslagen.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to address multiple URLs under a given path.
nl_NL: Het domeingedeelte van de URL zal automatisch worden weggehaald.<br>Gebruik %s-wildcards om meerdere URL's onder een opgegeven pad te adresseren.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
nl_NL: Het domeingedeelte van de URL zal automatisch worden weggehaald.<br>Gebruik %s-wildcards om alle CSS-bestanden binnen een specifiek pad uit te sluiten.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
nl_NL: Het domeingedeelte van de URL zal automatisch worden weggehaald.<br>Gebruik %s-wildcards om alle JS-bestanden binnen een specifiek pad uit te sluiten.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use %s wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
nl_NL: Het domeingedeelte van de URL zal automatisch worden weggehaald.<br>Gebruik %s-wildcards om alle bestanden van een opgegeven bestandstype binnen een specifiek pad uit te sluiten.

en: The following code should have been written to this file:
nl_NL: De volgende code moest naar dit bestand worden geschreven:

en: The sitemap files to use for preloading the cache
nl_NL: De sitemapbestanden om voor het preloaden van de cache te gebruiken

en: There seems to be an issue with outgoing connections from your server. Resolve per documentation, or contact support.
nl_NL: Er lijkt een probleem te zijn met uitgaande verbindingen van je server. Los dit op via documentatie of neem contact op met ondersteuning.

en: These settings are for advanced cache management. Caching itself works automatically.<br>Read the <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">documentation on automatic cache management</a> to better understand how caching works.
nl_NL: Deze instellingen zijn voor geavanceerd cache-beheer. Caching zelf werkt automatisch.<br>Lees de <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/78-how-often-is-the-cache-updated" target="_blank">documentatie over automatisch cache-beheer</a> om beter te begrijpen hoe caching werkt.

en: These settings are not recommended if your site uses HTTP/2.%s
nl_NL: Deze instellingen worden niet aangeraden als je site HTTP/2 gebruikt.%s

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
nl_NL: Dit kan je laadtijd aanzienlijk verbeteren als je veel YouTube-video's op een pagina hebt.

en: This could break things!
nl_NL: Dit kan dingen breken!

en: This license key is not accepted.
nl_NL: Deze licentiesleutel is niet geaccepteerd.

en: This website is not allowed.
nl_NL: Deze website is niet toegestaan.

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
nl_NL: Dit helpt ons bij het verbeteren van WP Rocket in de toekomst.

en: To keep WP Rocket running with access to support and updates, <strong>you will need to renew your license</strong>.
nl_NL: Om WP Rocket te blijven draaien met toegang tot ondersteuning en updates, <strong>moet je je licentie vernieuwen</strong>.

en: Transients cleanup:
nl_NL: Transients opruimen:

en: Transmission Received!
nl_NL: Overdracht ontvangen!

en: Transmitting your message …
nl_NL: Je bericht aan het versturen ...

en: Trashed comments
nl_NL: Verwijderde reacties

en: Trashed posts
nl_NL: Verwijderde berichten

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
nl_NL: Probleemoplossing: %1$shoe systeembestanden schrijfbaar te maken%2$s

en: Uh-oh, you’re out of fuel …
nl_NL: Uh-oh, je hebt geen brandstof meer ...

en: Unable to transmit
nl_NL: Versturen niet mogelijk

en: Unit of time
nl_NL: Tijdseenheid

en: Upload file and import settings
nl_NL: Bestand uploaden en instellingen importeren

en: Use %1$s wildcards to <a href="%2$s" target="_blank">detect parts of UA strings</a>.
nl_NL: Gebruik %1$s-wildcards om <a href="%2$s" target="_blank">delen van UA-strings te detecteren</a>.

en: Use default emoji of visitors’ browser instead of loading emoji from WordPress.org
nl_NL: Gebruik standaard emoji van de browser van de bezoeker in plaats van het laden van emoji van WordPress.org

en: User cache is great when you have user-specific or restricted content on your website.
nl_NL: Gebruiker-cache is fijn als je gebruikersspecifieke of beveiligde inhoud op je website hebt.

en: User cache:
nl_NL: Gebruiker-cache:

en: Varnish cache will be purged each time %s clears its cache to ensure content is always up to date.
nl_NL: Varnish-cache zal worden geleegd elke keer dat %s zijn cache leegt om er zeker van te zijn dat inhoud altijd up-to-date is.

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
nl_NL: WP Rocket verzamelt nu deze gegevens van je website:

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.<br>Follow <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/100-resolving-problems-with-license-validation" target="_blank">this tutorial</a>, or contact <a href="https://wp-rocket.me/support/" target="_blank">support</a> to get this engine started.
nl_NL: WP Rocket kon je licentie niet automatisch valideren.<br>Volg <a href="http://docs.wp-rocket.me/article/100-resolving-problems-with-license-validation" target="_blank">deze tutorial</a> of neem contact op met <a href="https://wp-rocket.me/support/" target="_blank">ondersteuning</a> om deze motor draaiende te krijgen.

en: Watch the video
nl_NL: Bekijk de video

en: We answer every ticket, so please check your spam folder if you do not hear from us.
nl_NL: We beantwoorden elk ticket, dus controleer je spam-map als je niks van ons hoort.

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
nl_NL: We hebben de gegeneerde sitemap door de %s-plugin automatisch gedetecteerd. Je kunt de optie om het te preloaden aanvinken.

en: We have received your ticket and will reply back within a few hours!
nl_NL: We hebben je ticket ontvangen en zullen binnen een paar uur reageren!

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: What info will we collect?
nl_NL: Welke informatie zullen we verzamelen?

en: Which WP Rocket settings are active
nl_NL: Welke WP Rocket-instellingen zijn actief

en: White Label
nl_NL: White label

en: WordPress version number:
nl_NL: WordPress-versienummer:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
nl_NL: Wil je toestaan dat WP Rocket niet-gevoelige diagnostische gegevens van deze website verzameld?

en: Yes, I would like to receive beta versions of WP Rocket as updates. I understand that beta versions may contain unstable code, and I know how to roll back to a stable version manually if I have to.
nl_NL: Ja, ik wil beta-versies van WP Rocket als updates ontvangen. Ik begrijp dat beta-versies instabiele code kunnen bevatten en ik weet hoe ik handmatig terug kan draaien naar een stabiele versie als het nodig is.

en: Yes, allow
nl_NL: Ja, toestaan

en: Yoast SEO XML sitemap
nl_NL: Yoast SEO XML-sitemap

en: You cannot add more websites. Upgrade your account.
nl_NL: Je kunt niet méér websites toevoegen. Upgrade je account.

en: You have to read the <a href="%s" target="_blank">documentation</a> and to agree to send informations relative to your website to submit a support ticket.
nl_NL: Je moet de <a href="%s" target="_blank">documentatie</a> lezen en ermee akkoord gaan dat informatie gerelateerd aan je website wordt meegestuurd om een ondersteuningsticket te versturen.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
nl_NL: Je Cloudflare-gegevens zijn ongeldig!

en: Your Cloudflare credentials are valid.
nl_NL: Je Cloudflare-gegevens zijn geldig.

en: Your PHP version is lower than 5.4. Cloudflare’s integration requires PHP 5.4 or greater and therefore is not available for you currently. We recommend you contact your web host in order to upgrade to the latest PHP version.
nl_NL: Je PHP-versie is lager dan 5.4. De integratie van Cloudflare vereist PHP 5.4 of hoger en is daarom niet beschikbaar voor je momenteel. We raden je aan om contact op te nemen met je webhost om naar de nieuwste PHP-versie te upgraden.

en: Your license is not valid.
nl_NL: Je licentie is niet geldig.

en: Your site runs on HTTPS. SSL cache has been applied automatically.
nl_NL: Je site draait op HTTPS. SSL-cache is automatisch toegepast.

[ctx: button text]
en: Download settings
nl_NL: Instellingen downloaden

[ctx: button text]
en: Send your ticket
nl_NL: Verstuur je ticket

en: day(s)
nl_NL: dag(en)

en: hour(s)
nl_NL: u(u)r(en)

en: minute(s)
nl_NL: minu(u)t(en)

en: monthly
nl_NL: maandelijks

en: reserved for
nl_NL: voorbehouden aan

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
nl_NL: Opmerking:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
nl_NL: Prestatietip:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
nl_NL: Functie van derde partij gedetecteerd:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
nl_NL: Waarschuwing:

en: weekly
nl_NL: wekelijks

en: “%1$s” will save your settings and run a database optimization; “%2$s” below will only save your settings.
nl_NL: “%1$s” zal je instellingen opslaan en een optimalisatie van de database draaien; “%2$s” hieronder zal alleen je instellingen opslaan.
